Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Bake Shop - Hot Cross Buns, 6 Each

    Bake Shop - Hot Cross Buns, 6 EachOpen product description

    $6.99
    $1.17 each
  • Sweet Art Bakery - Mini Birds Nest Egg Free, 300 Gram
    Made in Canada

    Sweet Art Bakery - Mini Birds Nest Egg Free, 300 GramOpen product description

    $12.99
    $4.33/100g
  • Bake Shop - Almond Topped Vanilla Cream Slice, 117 Gram

    Bake Shop - Almond Topped Vanilla Cream Slice, 117 GramOpen product description

    $4.19
    $3.58/100g
  • Bake Shop - Strudel Finger Blueberry & Cheese, 8 Each

    Bake Shop - Strudel Finger Blueberry & Cheese, 8 EachOpen product description

    $4.49
    $0.56 each
  • Bake Shop - Bear Shaped Chocolate Raspberry Cake, 90 Gram
    Gluten Free

    Bake Shop - Bear Shaped Chocolate Raspberry Cake, 90 GramOpen product description

    $7.99
    $8.88/100g
  • Bake Shop - Peach Cream Cheesecake - Slice, 200 Gram

    Bake Shop - Peach Cream Cheesecake - Slice, 200 GramOpen product description

    $4.19
    $2.10/100g
  • PriceSmart Foods - Sesame Blazing Buns 10pcs, 1 Each

    PriceSmart Foods - Sesame Blazing Buns 10pcs, 1 EachOpen product description

    $14.49
  • Bake Shop - Dessert Croissants, Strawberry Chocolate Glaze, 2 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Dessert Croissants, Strawberry Chocolate Glaze, 2 EachOpen product description

    $7.99
    $4.00 each
  • Sweet Art Bakery - Raspberry Pochette Cookies, 300 Gram
    Made in Canada

    Sweet Art Bakery - Raspberry Pochette Cookies, 300 GramOpen product description

    $13.49
    $4.50/100g
  • Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Hokkaido Cream, 80 Gram

    Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Hokkaido Cream, 80 GramOpen product description

    $3.49
    $4.36/100g
  • Sweet Art Bakery - Assorted Cookies, 350 Gram
    Made in Canada

    Sweet Art Bakery - Assorted Cookies, 350 GramOpen product description

    $15.49
    $4.43/100g
  • Western Family - Mini Chocolatey Boston Cream Flavoured Filled Donuts, 6 Pack, 288 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Mini Chocolatey Boston Cream Flavoured Filled Donuts, 6 Pack, 288 GramOpen product description

    $5.99
    $2.08/100g
  • PriceSmart Foods - Crystal Coconut Custard Mochi, 10 Each

    PriceSmart Foods - Crystal Coconut Custard Mochi, 10 EachOpen product description

    $7.48
    $0.75 each
  • Wendel's - True Foods Chocolate Chip Muffins, Gluten Free, 4 Each
    Gluten Free
    Made in Canada

    Wendel's - True Foods Chocolate Chip Muffins, Gluten Free, 4 EachOpen product description

    $11.99
    $3.00 each
  • TaoTaoJu - Tea Mooncake, 2 Pack, 300 Gram

    TaoTaoJu - Tea Mooncake, 2 Pack, 300 GramOpen product description

    $14.99
    was $24.99
    $5.00/100g
  • Bake Shop - Key Lime Pie, 9 Inch, 1 Each

    Bake Shop - Key Lime Pie, 9 Inch, 1 EachOpen product description

    $16.99
  • Picky Panda - Original Twisted Cookie, 190 Gram

    Picky Panda - Original Twisted Cookie, 190 GramOpen product description

    $5.49
    was $5.99
    $2.89/100g
  • Bake Shop - Seasonal Dessert Crepes, Peach, 4 Pack, 1 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Seasonal Dessert Crepes, Peach, 4 Pack, 1 EachOpen product description

    $8.99
  • Wendel's - Chocolate Chip Cookies, 10 Each
    Gluten Free
    Made in Canada

    Wendel's - Chocolate Chip Cookies, 10 EachOpen product description

    $10.99
    $1.10 each
  • Hong Kong Mei Xin - Snowy Musang King Durian Gift Box, 6 Pack, 360 Gram

    Hong Kong Mei Xin - Snowy Musang King Durian Gift Box, 6 Pack, 360 GramOpen product description

    $24.99
    was $69.99
    $6.94/100g
  • Wing Wah - Mooncakes with Red Bean Paste 2 Yolks, 740 Gram

    Wing Wah - Mooncakes with Red Bean Paste 2 Yolks, 740 GramOpen product description

    $35.00
    was $69.99
    $4.73/100g
  • Picky Panda - Original Sesame Stick, 140 Gram

    Picky Panda - Original Sesame Stick, 140 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $3.56/100g
  • Wendel's - Truefoods Coconut Nanaimo Bar, 600 Gram
    Made in Canada

    Wendel's - Truefoods Coconut Nanaimo Bar, 600 GramOpen product description

    $14.99
    $2.50/100g
  • Bake Shop - Banana Nut Muffins, 1 Each
    rewards logoFree with 1100 Points Redeemed

    Bake Shop - Banana Nut Muffins, 1 EachOpen product description

    $1.49
  • PriceSmart Foods - Golden Blessing Bag Mousse Cake, 1 Each

    PriceSmart Foods - Golden Blessing Bag Mousse Cake, 1 EachOpen product description

    $8.99
  • Bake Shop - Cheddar Scone, 4 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Cheddar Scone, 4 EachOpen product description

    $6.99
    $1.75 each
  • Macarons - Almond Assorted, 1 Each

    Macarons - Almond Assorted, 1 EachOpen product description

    $1.49
    was $1.69
  • Bake Shop - Mango Cream Pie, 9 Inch, 840 Gram

    Bake Shop - Mango Cream Pie, 9 Inch, 840 GramOpen product description

    $16.99
    $2.02/100g
  • Bake Shop - Blueberry Cake, 6 Inch, 1 Each

    Bake Shop - Blueberry Cake, 6 Inch, 1 EachOpen product description

    $28.99
    was $33.99
  • PriceSmart Foods - Deep Fried Chips, 200 Gram

    PriceSmart Foods - Deep Fried Chips, 200 GramOpen product description

    $6.99
    $3.50/100g