Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • PriceSmart Foods - Pearl Mini Daifuku, 8 Each

    PriceSmart Foods - Pearl Mini Daifuku, 8 EachOpen product description

    $7.99
    $1.00 each
  • PriceSmart Foods - Pomelo and Mango Pudding, 1 Each
    Preparation time

    PriceSmart Foods - Pomelo and Mango Pudding, 1 EachOpen product description

    $23.88
  • Bake Shop - Prince Panda Cheese Cake, 65 Gram

    Bake Shop - Prince Panda Cheese Cake, 65 GramOpen product description

    $5.99
    $9.22/100g
  • Western Family - Mini Caramel Flavoured Donuts, 6 Pack, 366 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Mini Caramel Flavoured Donuts, 6 Pack, 366 GramOpen product description

    $5.99
    $1.64/100g
  • Bake Shop - Macaroon Madness Bars, 8 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Macaroon Madness Bars, 8 EachOpen product description

    $8.49
    was $8.99
    $1.06 each
  • Kimberley's Bakeshoppe - Vanilla White Frosted Sugar Cookies, 383 Gram
    Made in Canada

    Kimberley's Bakeshoppe - Vanilla White Frosted Sugar Cookies, 383 GramOpen product description

    $7.49
    $1.96/100g
  • Kimberley's Bakeshoppe - Soft Sugar Cookies Vanilla Frosted, 383 Gram
    Made in Canada

    Kimberley's Bakeshoppe - Soft Sugar Cookies Vanilla Frosted, 383 GramOpen product description

    $7.49
    $1.96/100g
  • Two-Bite - Oreo Brownies, 300 Gram

    Two-Bite - Oreo Brownies, 300 GramOpen product description

    $6.99
    $2.33/100g
  • Wendel's - True Foods Blueberry Muffins Gluten Free, 4 Each
    Gluten Free
    Made in Canada

    Wendel's - True Foods Blueberry Muffins Gluten Free, 4 EachOpen product description

    $11.99
    $3.00 each
  • Bake Shop - Assorted Muffins, 6 Pack, 684 Gram

    Bake Shop - Assorted Muffins, 6 Pack, 684 GramOpen product description

    $7.99
    $1.17/100g
  • Wendel's - Truefoods Chocolate Brownie, 540 Gram
    Made in Canada

    Wendel's - Truefoods Chocolate Brownie, 540 GramOpen product description

    $14.99
    $2.78/100g
  • Bake Shop - Shortbread Cookies, Cranberry & White Chocolate, 350 Gram
    Made in Canada

    Bake Shop - Shortbread Cookies, Cranberry & White Chocolate, 350 GramOpen product description

    $10.99
    $3.14/100g
  • Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Green Tea Flavor, 80 Gram

    Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Green Tea Flavor, 80 GramOpen product description

    $3.49
    $4.36/100g
  • PriceSmart Foods - Lotus Seed Paste Yolk Mooncake, 160 Gram

    PriceSmart Foods - Lotus Seed Paste Yolk Mooncake, 160 GramOpen product description

    $21.99
    $13.74/100g
  • Bake Shop - Traditional Shortbread Cookies, 350 Gram
    Made in Canada

    Bake Shop - Traditional Shortbread Cookies, 350 GramOpen product description

    $10.99
    $3.14/100g
  • Hostess - Party Cake Donut Pops, 269 Gram

    Hostess - Party Cake Donut Pops, 269 GramOpen product description

    $6.99
    $2.60/100g
  • Bake Shop - Butter Tart Bars, 8 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Butter Tart Bars, 8 EachOpen product description

    $8.49
    was $8.99
    $1.06 each
  • Pudyboy's - Mini Donuts Heat and Toss, 24 Each

    Pudyboy's - Mini Donuts Heat and Toss, 24 EachOpen product description

    $6.99
    was $7.99
    $0.29 each
  • Bake Shop - Sakura Mousse Cake, 80 Gram

    Bake Shop - Sakura Mousse Cake, 80 GramOpen product description

    $6.99
    $8.74/100g
  • Kimberley's Bakeshoppe - Vanilla Frosted Cookies - Canada Day, 383 Gram
    Made in Canada

    Kimberley's Bakeshoppe - Vanilla Frosted Cookies - Canada Day, 383 GramOpen product description

    $7.49
    $1.96/100g
  • PriceSmart Foods - White Lotus Seed Paste Mooncake with Yolk, 160 Gram

    PriceSmart Foods - White Lotus Seed Paste Mooncake with Yolk, 160 GramOpen product description

    $18.99
    $11.87/100g
  • Hostess - Caramel Mini Donuts, 269 Gram

    Hostess - Caramel Mini Donuts, 269 GramOpen product description

    $6.99
    $2.60/100g
  • Bake Shop - Blueberry Fritter, 452 Gram

    Bake Shop - Blueberry Fritter, 452 GramOpen product description

    $8.49
    $1.88/100g
  • Wendel's - True Foods Ginger Cookies, 10 Each
    Gluten Free
    Made in Canada

    Wendel's - True Foods Ginger Cookies, 10 EachOpen product description

    $10.99
    $1.10 each
  • Save-On-Foods - Continental Breakfast Platter Large - 36 Pieces, Serves 15-20, 1 Each
    Made in Canada
    Preparation time

    Save-On-Foods - Continental Breakfast Platter Large - 36 Pieces, Serves 15-20, 1 EachOpen product description

    $24.99
  • Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Coffee Flavor, 80 Gram

    Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Coffee Flavor, 80 GramOpen product description

    $3.49
    $4.36/100g
  • Hostess - Twinkies, 6 Each
    Made in Canada

    Hostess - Twinkies, 6 EachOpen product description

    $4.99
    $0.83 each
  • Wendel's - Truefoods Almond Butter Cookies, 10 Each
    Made in Canada

    Wendel's - Truefoods Almond Butter Cookies, 10 EachOpen product description

    $10.99
    $1.10 each
  • Shiragiku - Baked Wheat Bun - Red Bean, 80 Gram

    Shiragiku - Baked Wheat Bun - Red Bean, 80 GramOpen product description

    $3.49
    $4.36/100g
  • Kimberley's Bakehsop - Minion Frosted Cookies, 383 Gram

    Kimberley's Bakehsop - Minion Frosted Cookies, 383 GramOpen product description

    $8.99
    $2.35/100g