Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Bake Shop - Cranberry Orange Scookie, 6 Pack, 300 Gram

    Bake Shop - Cranberry Orange Scookie, 6 Pack, 300 GramOpen product description

    $6.99
    $2.33/100g
  • Bake Shop - Plain Chocolate Croissant, 75 Gram
    Made in Canada

    Bake Shop - Plain Chocolate Croissant, 75 GramOpen product description

    $1.49
    $1.99/100g
  • Promise Gluten Free - Hot Cross Buns, 4 Pack, 280 Gram
    Gluten Free

    Promise Gluten Free - Hot Cross Buns, 4 Pack, 280 GramOpen product description

    $8.99
    $3.21/100g
  • Bake Shop - Gourmet Pumpkin Muffin, 6 Each

    Bake Shop - Gourmet Pumpkin Muffin, 6 EachOpen product description

    $7.99
    $1.33 each
  • Bake Shop - Peach Fritter, 4 Pack, 452 Gram

    Bake Shop - Peach Fritter, 4 Pack, 452 GramOpen product description

    $8.49
    $1.88/100g
  • PriceSmart Foods - Black Sesame Cake, 1 Each

    PriceSmart Foods - Black Sesame Cake, 1 EachOpen product description

    $7.98
  • Price Smart Foods - Japanese Style Mascarpone Mango Cream Bun, 230 Gram

    Price Smart Foods - Japanese Style Mascarpone Mango Cream Bun, 230 GramOpen product description

    $4.99
    $2.17/100g
  • PriceSmart Foods - Chestnut Paste Snowy Mooncake, 2 Each

    PriceSmart Foods - Chestnut Paste Snowy Mooncake, 2 EachOpen product description

    $10.99
    $5.50 each
  • PriceSmart Foods - Durian Snowy Mooncak, 2 Each

    PriceSmart Foods - Durian Snowy Mooncak, 2 EachOpen product description

    $10.99
    $5.50 each
  • PriceSmart Foods - Fruit Tart, 4 Inch, 1 Each

    PriceSmart Foods - Fruit Tart, 4 Inch, 1 EachOpen product description

    $4.99
  • Bake Shop - Dessert Croissant, 150 Gram

    Bake Shop - Dessert Croissant, 150 GramOpen product description

    $4.99
    $3.33/100g
  • Price Smart Foods - Japanese Style Mascarpone Cream Bun, 230 Gram

    Price Smart Foods - Japanese Style Mascarpone Cream Bun, 230 GramOpen product description

    $4.99
    $2.17/100g
  • Bake Shop - Tiramisu Slices- 2Pk, 192 Gram

    Bake Shop - Tiramisu Slices- 2Pk, 192 GramOpen product description

    $8.29
    $4.32/100g
  • Schumann & Clara - Sweet Red Bean Soboro, 105 Gram

    Schumann & Clara - Sweet Red Bean Soboro, 105 GramOpen product description

    $2.49
    $2.37/100g
  • Bake Shop - Blueberry Cake, 8 Inch, 1 Each

    Bake Shop - Blueberry Cake, 8 Inch, 1 EachOpen product description

    $40.99
  • Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Okinawa Brown Sugar, 80 Gram

    Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Okinawa Brown Sugar, 80 GramOpen product description

    $3.49
    $4.36/100g
  • Vachon - Passion Flakie Apple Raspberry Pastries, 6 Each
    Made in Canada

    Vachon - Passion Flakie Apple Raspberry Pastries, 6 EachOpen product description

    $6.49
    $1.08 each
  • Bake Shop - Braided Apple Strudel, 1 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Braided Apple Strudel, 1 EachOpen product description

    $0.99
  • Bake Shop - Seasonal Dessert Croissants, 2 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Seasonal Dessert Croissants, 2 EachOpen product description

    $7.99
    $4.00 each
  • N/A - Sponge Cake with Pastry, 540 Gram

    N/A - Sponge Cake with Pastry, 540 GramOpen product description

    $9.99
    $1.85/100g
  • Bake Shop - Peanut Butter Stack Brownie, 1 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Peanut Butter Stack Brownie, 1 EachOpen product description

    $3.99
  • Bake Shop - Sweet Deep Fried Twist, 200 Gram

    Bake Shop - Sweet Deep Fried Twist, 200 GramOpen product description

    $6.49
    $3.25/100g
  • Bake Shop - Blueberry Creme Chs Donut 368g 4pk, 368 Gram

    Bake Shop - Blueberry Creme Chs Donut 368g 4pk, 368 GramOpen product description

    $7.49
    $2.04/100g
  • Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Maple Syrup Flavour, 80 Gram

    Shiragiku - Tennen Koubo Bread - Maple Syrup Flavour, 80 GramOpen product description

    $3.49
    $4.36/100g
  • Bake Shop - Rose Pastries, 6 Pieces, 1 Each

    Bake Shop - Rose Pastries, 6 Pieces, 1 EachOpen product description

    $8.99
  • Save-On-Foods - Continental Breakfast Platter Small - 24 Pieces, Serves 8-10, 1 Each
    Preparation time

    Save-On-Foods - Continental Breakfast Platter Small - 24 Pieces, Serves 8-10, 1 EachOpen product description

    $19.99
  • Bake Shop - Rainbow Mousse Cake, Half, 1 Each

    Bake Shop - Rainbow Mousse Cake, Half, 1 EachOpen product description

    $17.39
  • Bake Shop - Chocolate Cookie Croissant, 2 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Chocolate Cookie Croissant, 2 EachOpen product description

    $5.99
    $3.00 each
  • Bake Shop - Lava Custard Fubuka Cookies, 6 pieces, 1 Each

    Bake Shop - Lava Custard Fubuka Cookies, 6 pieces, 1 EachOpen product description

    $7.99
  • Bake Shop - Vanilla Bean Individual Cheesecake, 118 Gram

    Bake Shop - Vanilla Bean Individual Cheesecake, 118 GramOpen product description

    $5.49
    $4.65/100g