Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Sweet Art Bakery - Mini Shortbread, 350 Gram
    Made in Canada

    Sweet Art Bakery - Mini Shortbread, 350 GramOpen product description

    $13.49
    $3.85/100g
  • PriceSmart Foods - Japanese Cheesecake, 270 Gram

    PriceSmart Foods - Japanese Cheesecake, 270 GramOpen product description

    $9.99
    $3.70/100g
  • Bake Shop - Coconut Tart, 6 Pieces, 1 Each

    Bake Shop - Coconut Tart, 6 Pieces, 1 EachOpen product description

    $8.99
  • Bake Shop - Peanut Butter Stack Brownie, 2 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Peanut Butter Stack Brownie, 2 EachOpen product description

    $7.69
    $3.85 each
  • PriceSmart Foods - Taro Paste Snowy Mooncake, 2 Each

    PriceSmart Foods - Taro Paste Snowy Mooncake, 2 EachOpen product description

    $10.99
    $5.50 each
  • Bake Shop - Gourmet Gingerbread Muffin, 4 Each
    Made in Canada

    Bake Shop - Gourmet Gingerbread Muffin, 4 EachOpen product description

    $5.99
    $1.50 each
  • Bake Shop - Fresh Mango Croissant, 150 Gram

    Bake Shop - Fresh Mango Croissant, 150 GramOpen product description

    $5.49
    $3.66/100g
  • Bake Shop - Almond Pastry, 190 Gram

    Bake Shop - Almond Pastry, 190 GramOpen product description

    $6.49
    $3.42/100g
  • Bake Shop - Besan Ladoo, 1 Pound
    Product of Canada

    Bake Shop - Besan Ladoo, 1 PoundOpen product description

    Final cost based on weight
    $12.59/lb
    $2.78/100g
  • Bake Shop - Butter Cookies, 190 Gram

    Bake Shop - Butter Cookies, 190 GramOpen product description

    $6.49
    $3.42/100g
  • Bake Shop - Chocolate Coating Swiss Roll, 180 Gram

    Bake Shop - Chocolate Coating Swiss Roll, 180 GramOpen product description

    $6.98
    $3.88/100g
  • Bake Shop - Cranberry Mini Muffin Cake, 6 Pieces, 1 Each

    Bake Shop - Cranberry Mini Muffin Cake, 6 Pieces, 1 EachOpen product description

    $5.99
  • Bake Shop - Cranberry Orange Muffins, 6 Pack, 684 Gram

    Bake Shop - Cranberry Orange Muffins, 6 Pack, 684 GramOpen product description

    $7.99
    $1.17/100g
  • Bake Shop - Hazelnut Chocolate Banana Croissant, 150 Gram

    Bake Shop - Hazelnut Chocolate Banana Croissant, 150 GramOpen product description

    $5.49
    $3.66/100g
  • Bake Shop - Heart Shaped Donuts, 4 Each

    Bake Shop - Heart Shaped Donuts, 4 EachOpen product description

    $4.99
    $1.25 each
  • Bake Shop - Kalakand Sweets, 1 Pound
    Made in Canada

    Bake Shop - Kalakand Sweets, 1 PoundOpen product description

    Final cost based on weight
    $11.79/lb
    $2.60/100g
  • Bake Shop - Mango Cream Puff, 4 Pieces, 1 Each

    Bake Shop - Mango Cream Puff, 4 Pieces, 1 EachOpen product description

    $8.99
  • Bake Shop - Mawa Burfi, 20 Gram
    Made in Canada

    Bake Shop - Mawa Burfi, 20 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.55 avg/ea
    $2.73/100g
  • Bake Shop - Pumpkin Spice Latte Donuts, 4 Pack, 388 Gram

    Bake Shop - Pumpkin Spice Latte Donuts, 4 Pack, 388 GramOpen product description

    $8.49
    $2.19/100g
  • Bake Shop - Red Velvet Mini Muffin Cake, 6 Pieces, 1 Each

    Bake Shop - Red Velvet Mini Muffin Cake, 6 Pieces, 1 EachOpen product description

    $5.99
  • Japanese - Cheesecake, 270 Gram

    Japanese - Cheesecake, 270 GramOpen product description

    $9.99
    $3.70/100g
  • Marzipan - Marzipan Paste, 227 Gram
    Made in Canada

    Marzipan - Marzipan Paste, 227 GramOpen product description

    $6.49
    $2.86/100g
  • PriceSmart Foods - Assorted Cookies, 10pc, 1 Each

    PriceSmart Foods - Assorted Cookies, 10pc, 1 EachOpen product description

    $6.99
  • Promise Gluten Free - Blueberry Muffins, 4 Pack, 240 Gram
    Gluten Free

    Promise Gluten Free - Blueberry Muffins, 4 Pack, 240 GramOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $3.33/100g
  • Promise Gluten Free - Chocolate Chip Muffins, 4 Pack, 240 Gram
    Gluten Free

    Promise Gluten Free - Chocolate Chip Muffins, 4 Pack, 240 GramOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $3.33/100g
  • Save-On-Foods - Dessert Square Platter - 55Pieces, Serves 20-24, 1 Each
    Preparation time

    Save-On-Foods - Dessert Square Platter - 55Pieces, Serves 20-24, 1 EachOpen product description

    $38.99
  • Save-On-Foods - Strawberry Delight - Chocolate Dipped, 32 Pieces Serves 12-15, 1 Each
    Preparation time

    Save-On-Foods - Strawberry Delight - Chocolate Dipped, 32 Pieces Serves 12-15, 1 EachOpen product description

    $39.99
  • Save-On-Foods - Sweet Bliss Dessert Platter - 68 Pieces, Serves 20-24, 1 Each
    Preparation time

    Save-On-Foods - Sweet Bliss Dessert Platter - 68 Pieces, Serves 20-24, 1 EachOpen product description

    $52.99