Dan-D Pak - Pistachios, Salt and Pepper Flavour

Dan-D Pak - Pistachios, Salt and Pepper Flavour, 35 Gram

$1.99
$5.69/100g

Description

California-grown pistachios lightly seasoned with classic salt and cracked pepper for balanced flavour.
Product Number: 00770795010446

You may also like

Liviva - Shirataki Oat SpaghettiLiviva - Shirataki Oat Spaghetti, 400 Gram$3.00 was $4.99
Good Good - Keto Sweet Strawberry SpreadGood Good - Keto Sweet Strawberry Spread, 350 Gram$12.99
Carrots - Nante Jumbo, FreshCarrots - Nante Jumbo, Fresh, 400 Gram$0.70 avg/ea was $2.64 avg/ea
Beans - Green, Whole, FreshBeans - Green, Whole, Fresh, 1 Pound$2.99/lb was $5.49/lb
Western Family - Super Soft Double Roll Bathroom Tissue, 2 PlyWestern Family - Super Soft Double Roll Bathroom Tissue, 2 Ply, 12 Each$7.49 was $9.99
McSweeney's - Old Fashioned Beef JerkyMcSweeney's - Old Fashioned Beef Jerky, 70 Gram$7.99 was $8.99
Eatmore Sprouts - Organic Broccoli SproutsEatmore Sprouts - Organic Broccoli Sprouts, 60 Gram$5.49
Western Family - Marble Cheddar Cheese BlockWestern Family - Marble Cheddar Cheese Block, 600 Gram$8.49 was $11.29

Description

California-grown pistachios lightly seasoned with classic salt and cracked pepper for balanced flavour.
Product Number: 00770795010446

You may also like

Liviva - Shirataki Oat SpaghettiLiviva - Shirataki Oat Spaghetti, 400 Gram$3.00 was $4.99
Good Good - Keto Sweet Strawberry SpreadGood Good - Keto Sweet Strawberry Spread, 350 Gram$12.99
Carrots - Nante Jumbo, FreshCarrots - Nante Jumbo, Fresh, 400 Gram$0.70 avg/ea was $2.64 avg/ea
Beans - Green, Whole, FreshBeans - Green, Whole, Fresh, 1 Pound$2.99/lb was $5.49/lb
Western Family - Super Soft Double Roll Bathroom Tissue, 2 PlyWestern Family - Super Soft Double Roll Bathroom Tissue, 2 Ply, 12 Each$7.49 was $9.99
McSweeney's - Old Fashioned Beef JerkyMcSweeney's - Old Fashioned Beef Jerky, 70 Gram$7.99 was $8.99
Eatmore Sprouts - Organic Broccoli SproutsEatmore Sprouts - Organic Broccoli Sprouts, 60 Gram$5.49
Western Family - Marble Cheddar Cheese BlockWestern Family - Marble Cheddar Cheese Block, 600 Gram$8.49 was $11.29

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...