Golden Panda - Imperial Gold Jasmine Rice

Golden Panda - Imperial Gold Jasmine Rice, 8.1 Kilogram

$19.99
$0.25/100g

Description

Jasmine rice is also referred to as Thai Hom Mali rice. It is a long-grained, white rice having a nutty aroma.
Product Number: 00774310152109

You may also like

Del Monte - MAG CantaloupeDel Monte - MAG Cantaloupe, 3 Kilogram$13.16 avg/ea
Ginger Root - FreshGinger Root - Fresh, 1 Pound$1.99/lb was $2.99/lb
Western Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail OffWestern Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail Off, 340 Gram$15.99
Burnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 PackBurnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 Pack, 264 Gram$6.29
Potatoes - Russet, 5lb BagPotatoes - Russet, 5lb Bag, 1 Each$7.99
Hornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein BarHornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bar, 80 Gram$3.99
Golden Dragon - Oyster SauceGolden Dragon - Oyster Sauce, 455 Millilitre$2.99 was $4.99
Kikkoman - Sesame OilKikkoman - Sesame Oil, 148 Millilitre$7.19 was $7.69

Description

Jasmine rice is also referred to as Thai Hom Mali rice. It is a long-grained, white rice having a nutty aroma.
Product Number: 00774310152109

You may also like

Del Monte - MAG CantaloupeDel Monte - MAG Cantaloupe, 3 Kilogram$13.16 avg/ea
Ginger Root - FreshGinger Root - Fresh, 1 Pound$1.99/lb was $2.99/lb
Western Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail OffWestern Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail Off, 340 Gram$15.99
Burnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 PackBurnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 Pack, 264 Gram$6.29
Potatoes - Russet, 5lb BagPotatoes - Russet, 5lb Bag, 1 Each$7.99
Hornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein BarHornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bar, 80 Gram$3.99
Golden Dragon - Oyster SauceGolden Dragon - Oyster Sauce, 455 Millilitre$2.99 was $4.99
Kikkoman - Sesame OilKikkoman - Sesame Oil, 148 Millilitre$7.19 was $7.69

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...