Sun Moon - Thai Brown Jasmine Rice

Sun Moon - Thai Brown Jasmine Rice, 2 Kilogram

$7.99
$0.40/100g

Description

Jasmine rice is a long grain rice native to Thailand with a delicate floral and buttery scent.
Product Number: 00061052503130

You may also like

Golden Valley - Large Brown EggsGolden Valley - Large Brown Eggs, 30 Each$11.59
Deli Fresh - Honey Ham, FreshDeli Fresh - Honey Ham, Fresh, 100 Gram$3.49/100g
Aroy-D - Coconut MilkAroy-D - Coconut Milk, 400 Millilitre$2.49 was $3.49
Ginger Root - FreshGinger Root - Fresh, 1 Pound$1.99/lb was $2.99/lb
Bolthouse Farms - Baby Cut Peeled CarrotsBolthouse Farms - Baby Cut Peeled Carrots, 2 Pound$5.99
Windset Farms - Long English Cucumbers, 3PkWindset Farms - Long English Cucumbers, 3Pk, 1 Each$6.49
Marukan - Rice VinegarMarukan - Rice Vinegar, 355 Millilitre$4.24 was $4.99
Western Canadian - Chicken Drumsticks, FreshWestern Canadian - Chicken Drumsticks, Fresh, 1.7 Kilogram$20.58 avg/ea

Description

Jasmine rice is a long grain rice native to Thailand with a delicate floral and buttery scent.
Product Number: 00061052503130

You may also like

Golden Valley - Large Brown EggsGolden Valley - Large Brown Eggs, 30 Each$11.59
Deli Fresh - Honey Ham, FreshDeli Fresh - Honey Ham, Fresh, 100 Gram$3.49/100g
Aroy-D - Coconut MilkAroy-D - Coconut Milk, 400 Millilitre$2.49 was $3.49
Ginger Root - FreshGinger Root - Fresh, 1 Pound$1.99/lb was $2.99/lb
Bolthouse Farms - Baby Cut Peeled CarrotsBolthouse Farms - Baby Cut Peeled Carrots, 2 Pound$5.99
Windset Farms - Long English Cucumbers, 3PkWindset Farms - Long English Cucumbers, 3Pk, 1 Each$6.49
Marukan - Rice VinegarMarukan - Rice Vinegar, 355 Millilitre$4.24 was $4.99
Western Canadian - Chicken Drumsticks, FreshWestern Canadian - Chicken Drumsticks, Fresh, 1.7 Kilogram$20.58 avg/ea

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...