Hot OffersOffer available Thu, Sep 24, 7:00am to Thu, Oct 1, 6:59am
Filter Results
Departments
Additional Filters
Brand
Search Results
Sort by
Liu Yi Shou - Golden Chicken Soup Base, 150 Gram, $5.49
Liuyishou restaurant grade hot pot Golden Chicken flavour soup base. Made in Canada.
Liu Yi Shou
Hot Offers
Liu Yi Shou - Golden Chicken Soup Base, 150 GramOpen product description
$5.49
was $7.99
$3.66/100g
Liu Yi Shou - Hot and Sour Soup Base, 150 Gram, $5.49
Liuyishou restaurant-grade hot pot Hot and Sour flavour soup base. Made in Canada.
Liu Yi Shou
Hot Offers
Liu Yi Shou - Hot and Sour Soup Base, 150 GramOpen product description
$5.49
was $7.99
$3.66/100g
Liu Yi Shou - Hot Pot Soup Base - Spicy, 200 Gram, $5.49
Made with 100% real Canadian beef tallow and 20+ spices and seasonings including premium chili and sichuan peppercorn.
Liu Yi Shou
Hot Offers
Made in Canada
Liu Yi Shou - Hot Pot Soup Base - Spicy, 200 GramOpen product description
$5.49
was $7.99
$2.74/100g
Liu Yi Shou - LYS Hot Pot Condmnt Tomato, 200 Gram, $5.49
Rich in vitamins, minerals, carbohydrates, organic acids, and proteins.
Liu Yi Shou
Hot Offers
Made in Canada
Liu Yi Shou - LYS Hot Pot Condmnt Tomato, 200 GramOpen product description
$5.49
was $7.99
$2.74/100g
Liu Yi Shou - Hot Pot Soup Base - Traditional, 200 Gram, $5.49
Made with 100% real Canadian beef tallow and 20+ spices and seasonings including premium chili and sichuan peppercorn, and based on an ancient recipe and the craftsmanship of a centenary inheritance.
Liu Yi Shou
Hot Offers
Made in Canada
Liu Yi Shou - Hot Pot Soup Base - Traditional, 200 GramOpen product description