AURA CACIA - Lavender Mineral Bath
2 for $7

AURA CACIA - Lavender Mineral Bath, 70.9 Gram

2 for $7
$3.50
was $4.49
$4.94/100g

Sale Information

2 for $7
Sales price valid from 10/09/2026 until 08/10/2026

Description

Relaxing Lavender Mineral Bath with fine textured salts and minerals creates the optimum experience for the mind, body and spirit. It does not contain synthetic colors stabilizers, synthetic fragrances & synthetic preservatives.

Ingredients

Sodium borate, sodium chloride, sodium bicarbonate, lavandula angustifolia (lavender) oil, lavandula intermedia (lavandin) oil, lavandula latifolia (spike lavender) oil.
Product Number: 00051381286163

You may also like

Broccoli - Organic, FreshBroccoli - Organic, Fresh, 660 Gram$7.26 avg/ea
Brussels Sprouts - Fresh, BulkBrussels Sprouts - Fresh, Bulk, 1 Pound$4.99/lb
AURA CACIA - Aromatherapy Bath Foam - Heart SongAURA CACIA - Aromatherapy Bath Foam - Heart Song, 70.9 Gram$3.50 was $4.49
ONLY GOODNESS - Organic BlueberriesONLY GOODNESS - Organic Blueberries, 1.5 Kilogram$20.29
Dairyland - 3.25% ButtermilkDairyland - 3.25% Buttermilk, 946 Millilitre$3.89
Dairyland - Whipping Cream 33% M.F.Dairyland - Whipping Cream 33% M.F., 473 Millilitre$5.29
Dairyland - 1% Lactose Free MilkDairyland - 1% Lactose Free Milk, 1.89 Litre$6.99
Dairyland - 18% Sour CreamDairyland - 18% Sour Cream, 450 Millilitre$5.15

Sale Information

2 for $7
Sales price valid from 10/09/2026 until 08/10/2026

Description

Relaxing Lavender Mineral Bath with fine textured salts and minerals creates the optimum experience for the mind, body and spirit. It does not contain synthetic colors stabilizers, synthetic fragrances & synthetic preservatives.
Product Number: 00051381286163

You may also like

Broccoli - Organic, FreshBroccoli - Organic, Fresh, 660 Gram$7.26 avg/ea
Brussels Sprouts - Fresh, BulkBrussels Sprouts - Fresh, Bulk, 1 Pound$4.99/lb
AURA CACIA - Aromatherapy Bath Foam - Heart SongAURA CACIA - Aromatherapy Bath Foam - Heart Song, 70.9 Gram$3.50 was $4.49
ONLY GOODNESS - Organic BlueberriesONLY GOODNESS - Organic Blueberries, 1.5 Kilogram$20.29
Dairyland - 3.25% ButtermilkDairyland - 3.25% Buttermilk, 946 Millilitre$3.89
Dairyland - Whipping Cream 33% M.F.Dairyland - Whipping Cream 33% M.F., 473 Millilitre$5.29
Dairyland - 1% Lactose Free MilkDairyland - 1% Lactose Free Milk, 1.89 Litre$6.99
Dairyland - 18% Sour CreamDairyland - 18% Sour Cream, 450 Millilitre$5.15

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...