Floating Market - Thai Jasmine Rice

Floating Market - Thai Jasmine Rice, 8 Kilogram

$24.49
$0.31/100g

Description

Floating Market Thai Jasmine Rice

Ingredients

Thai Jasmine Rice

Nutrition Facts

Serving Size per 1/160 bag (50 g)
Calories 180
% Daily
Value*

Total Fat0.4g
1 %

Saturated Fat0.2g
1 %
+ Trans0g

Total Carbohydrate39g

Dietary Fibre1g
4 %
Sugars0g
0 %

Protein4g

Cholesterol0mg

Sodium0mg
0 %

Potassium30mg
1 %

Calcium0mg
0 %

Iron0.4mg
2 %

*5% is or less is a little,
15% or more is a lot
Product Number: 08853969016139

You may also like

Del Monte - MAG CantaloupeDel Monte - MAG Cantaloupe, 3 Kilogram$13.16 avg/ea
Ginger Root - FreshGinger Root - Fresh, 1 Pound$1.99/lb was $2.99/lb
Western Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail OffWestern Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail Off, 340 Gram$15.99
Burnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 PackBurnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 Pack, 264 Gram$6.29
Potatoes - Russet, 5lb BagPotatoes - Russet, 5lb Bag, 1 Each$7.99
Hornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein BarHornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bar, 80 Gram$3.00 was $3.99
Golden Dragon - Oyster SauceGolden Dragon - Oyster Sauce, 455 Millilitre$2.99 was $4.99
Kikkoman - Sesame OilKikkoman - Sesame Oil, 148 Millilitre$7.19 was $7.69

Description

Floating Market Thai Jasmine Rice
Product Number: 08853969016139

You may also like

Del Monte - MAG CantaloupeDel Monte - MAG Cantaloupe, 3 Kilogram$13.16 avg/ea
Ginger Root - FreshGinger Root - Fresh, 1 Pound$1.99/lb was $2.99/lb
Western Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail OffWestern Family - Raw Pacific White Shrimp - Large Peeled Deveined Tail Off, 340 Gram$15.99
Burnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 PackBurnbrae Farms - Eggs 2 Go Omega 3 Hard Boiled, 6 Pack, 264 Gram$6.29
Potatoes - Russet, 5lb BagPotatoes - Russet, 5lb Bag, 1 Each$7.99
Hornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein BarHornby Organic - Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bar, 80 Gram$3.00 was $3.99
Golden Dragon - Oyster SauceGolden Dragon - Oyster Sauce, 455 Millilitre$2.99 was $4.99
Kikkoman - Sesame OilKikkoman - Sesame Oil, 148 Millilitre$7.19 was $7.69

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...