2 for $9Offer available Thu, Oct 1, 7:00am to Thu, Oct 8, 6:59am

Filter Results

Departments

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand

Search Results

Sort by
  • CATELLI - Classic, Lasagne Pasta, 500 Gram
    2 for $9

    CATELLI - Classic, Lasagne Pasta, 500 GramOpen product description

    $4.50
    was $5.99
    $0.90/100g
  • CATELLI - Express, Lasagne Pasta, 375 Gram
    2 for $9
    Made in Canada

    CATELLI - Express, Lasagne Pasta, 375 GramOpen product description

    $4.50
    was $5.99
    $1.20/100g
  • CATELLI - Catelli Gluten Free Pasta Lasagna, 250 Gram
    2 for $9
    Gluten Free

    CATELLI - Catelli Gluten Free Pasta Lasagna, 250 GramOpen product description

    $4.50
    was $5.99
    $1.80/100g
  • CATELLI - Classic, Manicotti Pasta, 225 Gram
    2 for $9
    Made in Canada

    CATELLI - Classic, Manicotti Pasta, 225 GramOpen product description

    $4.50
    was $5.99
    $2.00/100g