Filter Results

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • FRESH IS BEST - Medium Salsa, Fresh, 375 Millilitre
    Made in Canada

    FRESH IS BEST - Medium Salsa, Fresh, 375 MillilitreOpen product description

    $6.99
    $1.86/100ml
  • K&T - Fresh Dace Fish Paste, 1 Pound

    K&T - Fresh Dace Fish Paste, 1 PoundOpen product description

    Final cost based on weight
    $7.99/lb
    $1.76/100g
  • Western Family - Guacamole - Mild, 227 Gram

    Western Family - Guacamole - Mild, 227 GramOpen product description

    $5.99
    $2.64/100g
  • Western Family - Dip - Tzatziki, 227 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Dip - Tzatziki, 227 GramOpen product description

    $4.99
    $2.20/100g
  • Western Family - Squeezable Avocrema (Avocado & Sour Cream), 340 Gram

    Western Family - Squeezable Avocrema (Avocado & Sour Cream), 340 GramOpen product description

    $8.99
    $2.64/100g
  • Save-On-Foods - Kitchen Creamy Garlic Caesar Dressing, 44 Millilitre
    Made in Canada

    Save-On-Foods - Kitchen Creamy Garlic Caesar Dressing, 44 MillilitreOpen product description

    $1.00
    $2.27/100ml
  • Save-On-Foods - Kitchen Buttermilk Ranch Dressing, 44 Millilitre
    Made in Canada

    Save-On-Foods - Kitchen Buttermilk Ranch Dressing, 44 MillilitreOpen product description

    $1.00
    $2.27/100ml
  • Save-On-Foods - Kitchen Balsamic Vinaigrette Dressing, 44 Millilitre
    Made in Canada

    Save-On-Foods - Kitchen Balsamic Vinaigrette Dressing, 44 MillilitreOpen product description

    $1.00
    $2.27/100ml
  • Reser's - Creamy Spinach Dip, 475 Gram

    Reser's - Creamy Spinach Dip, 475 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $9.45 avg/ea
    $1.99/100g
  • LAUGHING COW - Cheese Dippers Pizza, 140 Gram

    LAUGHING COW - Cheese Dippers Pizza, 140 GramOpen product description

    $6.29
    $4.49/100g
  • Save-On-Foods - Kitchen Jalapeno Cheddar Dip, 44 Millilitre
    Made in Canada

    Save-On-Foods - Kitchen Jalapeno Cheddar Dip, 44 MillilitreOpen product description

    $1.00
    $2.27/100ml
  • YUCATAN - Restaurant Style Squeeze Guacamole, 340 Gram

    YUCATAN - Restaurant Style Squeeze Guacamole, 340 GramOpen product description

    $9.79
    $2.88/100g
  • Western Family - Crab Dip, Uncooked, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Crab Dip, Uncooked, 350 GramOpen product description

    $14.99
    $4.28/100g