Filter Results

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Pork Belly - Fresh, Boneless RWA, 155 Gram

    Pork Belly - Fresh, Boneless RWA, 155 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $2.56 avg/ea
    was $3.62 avg/ea
    $1.65/100g
  • Harvest - Smoked Pork Hock, 1 Pound

    Harvest - Smoked Pork Hock, 1 PoundOpen product description

    Final cost based on weight
    $7.99/lb
    $1.76/100g
  • Harvest - Shoulder Smoked Pork Picnic, 4 Kilogram
    Made in Canada

    Harvest - Shoulder Smoked Pork Picnic, 4 KilogramOpen product description

    Final cost based on weight
    $35.19 avg/ea
    was $44.00 avg/ea
    $0.88/100g
  • Western Family - Ham Hickory Smoked, Shank Portion, 4 Kilogram
    rewards logoFree with 14000 Points Redeemed

    Western Family - Ham Hickory Smoked, Shank Portion, 4 KilogramOpen product description

    Final cost based on weight
    $26.37 avg/ea
    was $39.60 avg/ea
    $0.66/100g
  • Western Family - Hickory Smoked Ham, Butt Portion, 4 Kilogram
    rewards logoFree with 14000 Points Redeemed

    Western Family - Hickory Smoked Ham, Butt Portion, 4 KilogramOpen product description

    Final cost based on weight
    $26.37 avg/ea
    was $44.00 avg/ea
    $0.66/100g
  • Western Family - Signature Carving Ham Hardwood Smoked, 1 Kilogram
    rewards logoFree with 18000 Points Redeemed
    Made in Canada

    Western Family - Signature Carving Ham Hardwood Smoked, 1 KilogramOpen product description

    Final cost based on weight
    $17.61 avg/ea
    was $24.23 avg/ea
    $1.76/100g
  • Sugardale - Prestige Fully Cooked Hickory Smoked Honey Ham, 4 Kilogram

    Sugardale - Prestige Fully Cooked Hickory Smoked Honey Ham, 4 KilogramOpen product description

    Final cost based on weight
    $44.00 avg/ea
    was $52.82 avg/ea
    $1.10/100g
  • Mitchell's - Boneless Smoked Ham, 1.5 Kilogram
    Made in Canada

    Mitchell's - Boneless Smoked Ham, 1.5 KilogramOpen product description

    $24.99
    $1.67/100g
  • Mitchell's - Whole Black Forest Ham, 1 Kilogram
    Made in Canada

    Mitchell's - Whole Black Forest Ham, 1 KilogramOpen product description

    $24.99
    $2.50/100g