Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Bee Maid - Honey, 375 Gram
    Product of Canada

    Bee Maid - Honey, 375 GramOpen product description

    $8.69
    $2.32/100g
  • Bee Maid - Liquid Honey - Pasteurized, 500 Gram
    Product of Canada

    Bee Maid - Liquid Honey - Pasteurized, 500 GramOpen product description

    $8.49
    was $10.99
    $1.70/100g
  • Bee Maid - Liquid Honey - Pasteurized, 1 Kilogram
    Product of Canada

    Bee Maid - Liquid Honey - Pasteurized, 1 KilogramOpen product description

    $16.99
    $1.70/100g
  • Elias - Liquid Honey, 500 Gram
    Product of Canada

    Elias - Liquid Honey, 500 GramOpen product description

    $11.99
    $2.40/100g
  • Natural Honey Farms - Pure Natural Honey, 750 Gram
    Made in Canada

    Natural Honey Farms - Pure Natural Honey, 750 GramOpen product description

    $9.49
    was $10.49
    $1.27/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic Liquid Honey - Unpasteurized, 375 Gram
    Gluten Free
    Organic

    ONLY GOODNESS - Organic Liquid Honey - Unpasteurized, 375 GramOpen product description

    $8.99
    $2.40/100g
  • Peace River - Honey Liquid Gluten Free, 500 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Peace River - Honey Liquid Gluten Free, 500 GramOpen product description

    $13.29
    $2.66/100g
  • Peace River - Organic Honey Creamed, 500 Gram
    Organic
    Made in Canada

    Peace River - Organic Honey Creamed, 500 GramOpen product description

    $13.29
    $2.66/100g
  • Western Family - Honey Liquid, 500 Gram
    Product of Canada

    Western Family - Honey Liquid, 500 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $1.60/100g
  • Western Family - Liquid Honey, 1 Kilogram
    Product of Canada

    Western Family - Liquid Honey, 1 KilogramOpen product description

    $13.99
    $1.40/100g
  • Western Family - Liquid Honey Bear, 375 Gram
    Product of Canada

    Western Family - Liquid Honey Bear, 375 GramOpen product description

    $6.49
    was $6.99
    $1.73/100g
  • Western Family - Signature Raw Honey, 750 Gram
    Product of Canada

    Western Family - Signature Raw Honey, 750 GramOpen product description

    $11.39
    was $12.99
    $1.52/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic Honey liquid Unpasteurized, 750 Gram
    Gluten Free
    Organic

    ONLY GOODNESS - Organic Honey liquid Unpasteurized, 750 GramOpen product description

    $12.49
    $1.67/100g
  • Western Family - 100% Canadian Liquid Honey, 2 Kilogram
    Product of Canada

    Western Family - 100% Canadian Liquid Honey, 2 KilogramOpen product description

    $22.99
    $1.15/100g
  • Gramma Bee's - Honey, 750 Gram
    Product of Canada

    Gramma Bee's - Honey, 750 GramOpen product description

    $11.99
    was $14.99
    $1.60/100g
  • Bee Maid - Raw Honey, 500 Gram
    Product of Canada

    Bee Maid - Raw Honey, 500 GramOpen product description

    $8.49
    was $10.99
    $1.70/100g
  • Capilano - Manuka Active Honey, 375 Gram

    Capilano - Manuka Active Honey, 375 GramOpen product description

    $12.99
    was $14.99
    $3.46/100g
  • Capilano - Manuka Mgo 100 + Honey, 375 Gram

    Capilano - Manuka Mgo 100 + Honey, 375 GramOpen product description

    $22.99
    $6.13/100g
  • Mike's Hot - Hot Honey Original, 340 Gram

    Mike's Hot - Hot Honey Original, 340 GramOpen product description

    $14.49
    $4.26/100g
  • DR. BEE - Ice Honey, 500 Gram
    Made in Canada

    DR. BEE - Ice Honey, 500 GramOpen product description

    $19.99
    $4.00/100g
  • Western Family - Creamed Honey, 500 Gram
    Product of Canada

    Western Family - Creamed Honey, 500 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $1.60/100g
  • Western Family - 100% Creamed Honey, 1 Kilogram
    Product of Canada

    Western Family - 100% Creamed Honey, 1 KilogramOpen product description

    $13.99
    $1.40/100g
  • Peace River - Hot Honey Liquid, 375 Gram
    Made in Canada

    Peace River - Hot Honey Liquid, 375 GramOpen product description

    $8.99
    was $10.99
    $2.40/100g
  • Mike's Hot - Hot Honey Extra Hot, 340 Gram

    Mike's Hot - Hot Honey Extra Hot, 340 GramOpen product description

    $14.49
    $4.26/100g
  • Western Family - Hot Honey Chili Flavoured, 375 Gram

    Western Family - Hot Honey Chili Flavoured, 375 GramOpen product description

    $9.49
    was $9.99
    $2.53/100g
  • Western Family - Hot Honey Chipotle Flavoured, 375 Gram

    Western Family - Hot Honey Chipotle Flavoured, 375 GramOpen product description

    $9.49
    was $9.99
    $2.53/100g